Twoja niezawodna naprawa samochodu

Umówić się

Zostaw swoją prośbę, a nasz specjalista wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Grafik pracy
Połączenia alarmowe 24/7
TELEFON ALARMOWY 24/7
05-850 Ożarów Mazowiecki ul. Poznańska 326 Polska
Grafik pracy: Pn-pt 09:00-17:00

O nas

Jesteśmy profesjonalnym warsztatem samochodowym zajmującym się diagnostyką i naprawą samochodów osobowych i dostawczych.
Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim naszym pracownikom – czyli specjalistom, którzy w umiejętny i skuteczny sposób połączyli swoją pasję i miłość do motoryzacji, z profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branży motoryzacyjnej.
Działamy w doskonale wyposażonym, budynku spełniającym wszelkie wymogi i normy unijne.
Najwyższą jakość usług oraz sprawną i fachową obsługę, zapewniamy dzięki wykorzystaniu profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych.
Naszą misją nie jest wyłącznie naprawa podzespołów w samochodach, lecz także przeciwdziałanie ich powstawaniu oraz zapoznawanie Klientów o zasadach prawidłowej eksploatacji pojazdu.
Nasze podejście zapewnia prawidłowe, bezpieczne i ekonomiczne działanie poszczególnych podzespołów Twojego samochodu.
Korzystając z naszych usług masz pewność, że otrzymasz zarówno najwyższej klasy usługę naprawczą, a także rzetelną, zrozumiałą informację i fachową poradę na temat ogólnego stanu Twojego auta oraz ewentualnych wymaganych w najbliższym czasie napraw.
Europe Point Serwis jest warsztatem samochodowym jakich wiele na naszym rynku.
W Europe Point wszyscy klienci traktowani są w jednakowy sposób – bez względu na poziom wiedzy z dziedziny motoryzacji.
Już nie musisz obawiać się, że nieznajomość zagadnień motoryzacyjnych sprawi, że koszt usługi będzie wyższy lub zostaniesz „naciągnięty” na niepotrzebne usługi.
Gwarantujemy, że w Europe Point do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasze porady przekazujemy w zrozumiały i przystępny sposób – tak aby klient czuł się w pełni świadomy co się dzieje z jego autem i na czym polega naprawa.
ZOSTAJĄC NASZYM STAŁYM KLIENTEM MASZ PEWNOŚĆ, ŻE TWOJE AUTO JEST POD FACHOWĄ I SOLIDNA OPIEKĄ, A TY BĘDZIESZ MÓGŁ DŁUŻEJ CIESZYĆ SIĘ JEGO DOBRYM STANEM, BEZ OBAWY NIESPODZIEWANEJ AWARII W NAJMNIEJ OCZEKIWANYM MOMENCIE.

Nasze Usługi

NAPRAWY SILNIKÓW,SKRZYŃ BIEGÓW,UKŁADÓW NAPĘDOWYCH

NAPRAWA ZAWIESZEŃ I UKŁADÓW HAMULCOWYCH

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

ELEKTRYKA I ELEKTRONIKA SAMOCHODÓW

UKŁADY WYDECHOWE

NAPRAWA I OBSŁUGA KLIMATYZACJI

WULKANIZACJA

GEOMETRIA SAMOCHODOWA

Opinie

2021-01-21
„Trafiłem do warsztatu szukając pomocy z niewłączającym się turbo. Problem został rozwiązany, profesjonalnie i w miłej atmosferze. Dziękuję za skuteczną naprawę. Warsztat zdecydowanie godny polecenia. Będę do niego wracał.”
Krzysztof
Toyota Avensis 2.0 D4D 2004
2020-10-11
„W nowo zakupionym aucie wymieniałem rozrząd ,przy okazji Pan Ryszard dokonał kompleksowego przeglądu auta ,doradził mi jeszcze na co trzeba w przyszłości zwrócić uwagę .Usługa została wykonana szybko, sprawnie i niedrogo. Gorąco polecam Europe-Point ,na pewno będę stałym klientem.”
Grzegorz
Kia Sportage
2020-09-17
„Usługa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Zdecydowanie jestem zadowolony z wizyty. Koszt usługi i części był miłym zaskoczeniem. Mega profesjonalizm. Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat, jeżeli ktoś szuka porządnego i uczciwego mechanika.”
Robert
Ford Mondeo
2020-07-14
„Naprawiałem w tym zakładzie klimatyzację w moim samochodzie. Wszystko odbyło się szybko i bezproblemowo. Panowie rozkręcili, uszczelnili instalację i napełnili. Wszystko trwało ok. dwóch i pół godziny. Koszt moim zdaniem adekwatny do wykonanej usługi. Bardzo sympatyczny właściciel zakładu.”
Mariusz
Toyota Yaris
4.6/5
4.5/5
4.4/5
4.3/5
Nasz telefon:
Grafik pracy: Pn-pt 09:00-17:00