Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
Mechanika samochodowa
foto1
Chcesz kupić Auto sprawdzimy je dla Ciebie
foto1
Wulkanizacja samochodowa
foto1
Diagnostyka komputerowa samochodów
foto1
Geometria zawieszenia samochodowego
Tel.+48 509 960 666
biuro@europepoint.pl

Ozonowanie czy jest zdrowe ?

 

Jeżeli chodzi o ozonowanie wnętrza samochodu, to jest ono całkowicie bezpieczne . Po wykonanym zabiegu oczywiście. Ozon jest stosowany do czyszczenia i odgrzybiania wnętrza samochodu, ponieważ jest bardzo dobrym i bardzo skutecznym środkiem bakteriobójczym, który przy zastosowaniu odpowiedniej dawki całkowicie niszczy wszelkiego rodzaju komórki bakteryjne. Ozon jest bardzo silnym utleniaczem i jest to środek nietrwały. Za pomocą ozonu nie tylko usuwa się bakterie i grzyby z wnętrza samochodu, ale również dzięki niemu z powietrza usuwane są wszelkiego rodzaju mikroorganizmy, które są szkodlwe dla ludzi, a głównie dla alergików. Oprócz tego ozonu używa się też w przemyśle spożywczym do usuwania nieprzyjemnych zapachów, usuwania bakteri, czyli odkażania itp. Ozon pozwala usunąć np. zapach dymu z papierosów, zapach spalenizny.
Tak więc ozonowanie jest całkowicie bezpieczne, ponieważ działanie ozonu jest bardzo krótkie, ale za to bardzo skuteczne.

Aktualnie brak promocji
Aktualnie brak promocji
Aktualnie brak bromocji