Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

foto1
Mechanika samochodowa
foto1
Chcesz kupić Auto sprawdzimy je dla Ciebie
foto1
Wulkanizacja samochodowa
foto1
Diagnostyka komputerowa samochodów
foto1
Geometria zawieszenia samochodowego
Tel.+48 509 960 666
biuro@europepoint.pl

   Serwis Europe Point tworzy doświadczony i oddany swojej pracy zespół profesjonalistów w dziedzinie szeroko pojętej mechaniki pojazdowej. Funkcjonujemy nieprzerwanie od 1981 roku obsługując samochody osobowe, a od 2010 roku również samochody dostawcze. Nieustannie powiększające się grono stałych i zadowolonych klientów motywuje nas do ciągłego poprawiania standardów obsługi oraz poszerzania oferty naszych usług.

W chwili obecnej oferujemy kompleksowe usługi między innymi w zakresie:

- mechaniki pojazdowej,
- serwisu opon,

- przechowalnia opon

- geometria pojazdu

- czyszczenie filtrów cząstek stałych ( DPF, FAP )
- serwisu klimatyzacji

- ozonowanie wnętrza pojazdu

Dysponujemy 5 stanowiskami obsługi warsztatowej, dzięki czemu możemy w jednym czasie wykonywać zarówno przeglądy, naprawy mechaniczne, jak i prowadzić serwis opon. Szanujemy cenny czas naszych klientów dlatego przed kilkoma laty wprowadziliśmy internetowy system rezerwacji wizyt w naszym serwisie. Na naszej stronie internetowej prezentujemy również fachowe porady związane z zakresem działalności naszego serwisu.

W naszym biurze można w komfortowych warunkach oczekiwać na swój samochód korzystając z sieci WiFi, czytając prasę czy też popijając ciepłą kawę.

Aktualnie brak promocji
Aktualnie brak promocji
Aktualnie brak bromocji